Miesto:    Kráľovce (okr. Košice - okolie) - futbalové ihrisko
Dátum:    22.9.2018
Čas:        o 9,30 hod.
Tu si môžete stiahnuť pozvánku

PHL pokračovala v Kravanoch

Podtatranská hasičská liga pokračovala v nedeľu 27.8.2017 osemnástou súťažou na pravé poludnie na futbalovom ihrisku v Kravanoch. V dvanástom  ročníku súťaže hasičských družstiev o Poháre starostu obce  sa na štart postupne postavilo 32 družstiev žiakov, dorastu i dospelých.

Najlepší čas u mužov zabehla Šuňava – 16,85 s. Druhé miesto obsadili domáce Kravany (17,11). Z bronzu sa radovali Gánovce (18,05).

Medzi ženami si  najlepšie viedlo Spišské Bystré s časom 20,91 s. Druhé miesto si vybojovala Liptovská Teplička (21,39). Pohár za tretie miesto si odviezla Spišská Teplica (23,27).

V osobitných kategóriách súťažili dorastenecké družstvá. Medzi dorastenkami  prvá priečka patrila Vikartovciam (21,44), druhá Spišskému Bystrému (26,33)  a tretí stupienok Spišskému Štiavniku (32,46). U dorastencov prvé miesto obsadili Stráže.

Medzi mužmi nad 35 rokov prvé miesto patrilo Šuňave (21,01).

Prebehlo tu i  súťažné zápolenie 6 – 16 ročných mladých hasičov v požiarnom útoku s vodou . Medzi chlapcami bola prvá Hranovnica pred Kravanmi a Spišským Štiavnikom.              U dievčat bolo najlepšie Spišské Bystré, druhá bola Štrba, tretí skončil  Spišský Štiavnik.

Podtatranská hasičská liga pokračuje predposlednou  devätnástou súťažou o Putovný pohár starostu obce Vikartovce v nedeľu 3.9.2017 o 10.30 hodine v areáli miestneho Dobrovoľného hasičského zboru.  Hasičské družstvá  budú súťažiť  v piatich  kategóriách – muži, ženy, dorastenci, dorastenky i muži nad 35 rokov.